Rokio

Jsem vzdělanec, polovzdělanec, nebo nevzdělanec?

Moje IQ je 97. Jsem tedy průměrně inteligentní člověk.

Umím tři cizí jazyky. Z toho dva na pokročilé úrovni.

Umím dobře s počítačem. Mezi moje počítačové znalosti patří například Microsoft – pokročilá úroveň, Malování – expert, internet – pokročilý a Xnview – pokročilý. Dále ovládám psaní na klávesnici všemi deseti, a to velmi rychle a umím tvořit jednoduché počítačové programy.

Z praktických dovedností ovládám jednoduché dělnické práce (pracoval jsem měsíce jako operátor) a trochu vaření. Umím uvařit těstoviny, topinky, čaj, anglický čaj a čokoládu.

Zajímám se rovněž o hodně oborů, mezi které patří například recyklace, ekologie, historie, malování, psaní, počítačové hry, komunikace, informatika atd.

Odpovědi
Drap

Nelze takto hodnotit podle inteligence. Osobně bych se nepokládal za vzdělance bez VŠ

da ny

Uvedl jsi zde mnoho dovedností, o dosaženém vzdělání se však nezmiňuješ ;)
Vzhledem k tomu, že máš minimálně základní vzdělání a asi nejsi hlupák (+ cizí jazyky) ⇒ odpadá nám totální nevzdělanec 🙂
Pokud jsi intelektuál, absolvent VŠ, pak jsi vzdělanec ;)
http://www.slovnik-synonym.cz/web­.php/slovo/vzde­lanec

led

Záleží od vašej schopnosti dané vzdelania prakticky využiť.
Napriek tomu uvedenému vzdelaniu kdesi na území s obyvateľstvom na úrovni lovcov môžte byť považovaný za nevzdelanca.
Veď si neviete uloviť ani len ten obed.