Rokio

Jsem vzdělanec, polovzdělanec, nebo nevzdělanec?

Zde jsou podklady pro vaše hodnocení mojí osoby:

  1. vzdělání = úplné střední odborné – maturita z oboru Obchodní akademie
  2. cizí jazyky = maturita z anglického jazyka, německý jazyk – falešný začátečník
  3. počítačové dovednosti = Microsoft Word, Excel a PowePoint – pokročilý, psaní na klávesnici – 250 čistých úhozů za minutu, úprava fotografií, základy práce s tiskárnou
  4. zkušenosti s prací = 1 rok práce jako dělník a několik měsíců práce jako prodavač
  5. ostatní schopnosti = znalost etikety a psychologie, dobrá znalost ekonomických věd a základy trestního práva

Pokud máte doplňující otázky, můžete je napsat do diskuze a pokusím se na ně odpovědět.

Předem děkuji za hodnocení a přeji vám hodně úspěchů do nového roku!

Odpovědi
aliendrone

jiná odpověď

Z tvých dotazů jasně a bez diskuze vyplývá (ač je to VELMI podivné), že jsi především RokioNEZNALEC. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.