Drap

Jsem tak trochu zmatený. Nevím co se děje? Naskočí tady otázka a než ji stačím přečíst tak zmizí.

Mám se přihlásit do kurzu rychločtení ?

Nejlepší odpověď
annas

Hanulko, máš pravdu. Vložila jsem blahopřání Andělé a všimla jsem si, že o kousek níž je již přámí Vagrovo, proto rychle svou gratulaci smazala. O jiné otázce nevím.

Další odpovědi
hanulka11

Nejsi sám nyní zmizely dvě během momentu , tu první chápu annas si asi všimla, že jsme už andělé blahopřáli,tak ji smazala
Doplňuji:
barbakane ,čeříš vody zbytečně ........

Andělé

Také jsem si stihla všimnout otázky od Annas,jak zmizela,hned mi došlo,že si gratulace všimla,proto ji smazala..
Ale já jsem moc ráda,že jsem ji stihla,ty hřejivá slova si ještě pamatuji..
Annas,moc,děkuji:-)

WeeBear

Myslíš otázku barbakana? Teda „otázku“. Také jsem to stihla, ale teď tu po ní není ani stopy.

anonym

Tvá zmatenost je neoprávněná. Já odeslal otázku „kodex,nekodex“ ,ale potom jsem si uvědomil,že jsem se měl přesvěčit! Více v diskuzi: http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/jaky-je-nazor-na-zdejsi-registrovane-kdyz-poslou-e-mail-s-dotazem-vy-odpovite-a

MILAN1961

zkus to