arygnoc

Jsem strašně naštvanej.

Zítra, jak bude stávka, budou muset poslanci do práce vrtulníkem. To si odboráři neuvědomují, ža aspoň pro poslance a vládu by mohli přistavit autobus?
Vždyť politici pracují pro nás všechny, ne?

Sakra, nebo nepracují pro nás?

(kategorie humor – ironický tady bohužel není)

;))

Nejlepší odpověď
tom004

Já bych naavrhoval,aby měli k dispozici síť městské kanalizace.Tam nebudou potřebovat,ani ochranku,a zase „ušetří“ nějakou tu hřivnu.:))

Další odpovědi
OlinaD

A když už v tom kanalizačním systému budou, ani by nemuseli vylézat, že? 🙂

led

kategorie humor – ironický tu nie je, ale kategorie aktuality ano.
Preboha podporte nezalietaných vojenských pilotov, veď nemali kde nalietať letové hodiny. Nezáviďte im, konečne môžu lietať…
🙂