zjentek

Jsem já, zjentek, naklonován mymozemšťany?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jAZzeTkKBNU

Nejlepší odpověď
aliendrone

Uff, to jako VÁŽNĚ chceš po nás, abychom čuměli na na něco s 3 a 3/4h dobou, aniž bychom věděli, zda-li tam jsou víceméně obnažené mimozemské bytosti s parametry 120–70–110? (jinak povšechně známé jako „ženy“) :o :(

Buď v klidu, tvá DNA je zcela neklonovatelná a nereplikovatelná a to ani tvímozemšťany, natož cyzýmozemšťany. Dokonce ani Její Excelence ledmozemšťanka to neumí (jinak by si pro tebe dávno přišla). Jsi naprostý unikát, jedinečný, neopakovatelný, doslova ZAZRAK stvoření, který popírá dosavadní teorie kreace. Čímž je uspokojivě vysvětlena tvá schopnost obloudit ženy natolik, že se ti vrhají k haxnám předhazujíc svoji šekovou knížku. ;) :D :D

Pročež využívám příležitosti a přikládám UPOMÍNKU za nezaplacené mlčení ohledně místa tvého pobytu. Laskavě herr zjentek zaplaťte do 15 dnů (včetně penále z prodlení), jinak se Interpol dozví, kde má hledat světovou jedničku ve sňatkovém unterwassermannství jednak a druhak bych byl nucen požádat o služby agenturu „Vyždímám i vodu z kamene – Dochy“, která jak jistě víte přiměla k platbě pohledávek i sochu sv. Václava na stejnojmenném pražském náměstí. S přátelským pozdravem aliendrone. ;) :D :D

Další odpovědi
led

Nie, nezúfajte.
Ak ste klon, ste výtvor človeka, klon č.1.
https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/6/69/Do­llyscotland.JPG/800px-Dollyscotland.JPG
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Dolly_(ovce)

hapiky

Spíš ne, neboť klonování lidí je jednak v dnešní době zakázáno, jednak se nám ještě oficiálně nepředstavili (jejich existence je pro mě ale na 99%). Spíš si myslím, že ony geny „kradou“ od nás lidí. Stačí se podívat na to, jak vypadají (žádný sportovní typ).
Jak všichni vědí, v genech se může dlouhou dobu přechovávat i „podivné“ informace, které si až časem najdou cestu…
Pokud nemáš hlavu jako šišku nebo jiných podivných tvarů, a bulvy jak bizon, tak bych ani po svém původu či klonech nepátral.

elkon

Koukám, že tě hovadiny přitahují, ale je to tvá volba.

xiperio

Ne , neřekl bych.
Vy jste zvláštní útvar.
O vás budou mít univerzity, po vaší smrti zájem.
Budou mít co zkoumat.

Kelt

Tak by určitě mimozemštané nepracovali. Oni jsou na vysoké úrovni, když mohou létat prostorem. Tady si nevyberou toho, který je každou chvíli zamilován do nějaké jiné baby a ještě o tom veřejně mluví. A ani mi nepoužili to nejhorší, co jim z klonu vznikne. Protože klonovat Zjentka, to je lepší oživovat, kámen, dřevo. skálu. Ostatně se o tom píše v pohádkách. Zjentek se nevyskytuje ani v pohádkách, ani v pekle a určitě o něm nemají zprávu ani mimozemštané. A pokud ano, tak v žádném případě se s ním nespojovat.

marci1

Určitě, těmi co přiletěli v roce 1952. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=CLP5fXYac­c4

_Bůh_

Jako by nestačilo, že sem dává konspirační videa už Ametyst.

dudu

Kastráty., jako např. býka nelze klonovat

da ny

Darwinova teorie je překonána, nic není vyloučeno. Něčí hříčkou, tady jsme.
Jestli máte v krvi mimozemskou DNA, nejste klon, ale míšenec/kříženec ;D

da ny

Děkuji zjentečku ;D
Má to chlapec pěkně zpracované. Kdysi jsem toho dost načetla (Egypt, pyramidy, mimozemšťané, paslí andělé aj.)Mnoho informací mi bylo známých. Dnes to mám s textem v knihách těžko dostupné (silnější lupy na čtení jsou malé, na kameru, pro slabozraké, nejsou love, v prostoru jsem celkem v pohodě ;D).
Už léta si někdy říkám, kdo mně (nás/ sem (mezi ty „zabedněnce“,asi prskl. :) :) :)

zjentek

DUDU, tvl, co to meleš tywole? Si taky občas něco vědeckýho přečti! D; D;

aliendrone

zjentek>>> Kastrovaný býk= ? A s ohledem na dotazovaný subjekt klonování…

Se domnívám, že bys místo vědecké argumentace co jde a co ne měl spíš požadovat SATISFACKY! ;) :D :D

Pepa25

+420 553 695 111

led

Pepa25, netreba kvôli tomu (Po – Pá 7:30 – 15:00) cestovať do Opavy na známu adresu.