Avatar uživatele
Rokio

Jsem hlupák? Co myslíte?

Někde jsem četl, že lidé člověka s IQ pod 100 bodů automaticky považují za hlupáka. Moje IQ je 97 bodů podle IQ testu od klinického psychologa, který jsem před ne tak dlouhou dobou podstoupil.

Dále dokážu přiznat svoji chybu a snažím se napravovat svoje nedostatky (např. Už přepínám sprchu, dávám triko na ramínko, pokládám krabice na PC stůl, když ho vypínám, zavírám dveře do ložnice, když jdu ven a doma nikdo není atd.).

Dále si uvědomuji, že všechno nevím, a vím, že nemám vždy pravdu, a nejsem arogantní.

Musím se však přiznat, že mám problémy pokládat srozumitelné a jasné otázky a některé mé otázky jsou podivuhodné.

Jsem tedy podle vás hlupák?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? klumprt před 2624 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

jiná odpověď

„Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.“

  • Konfucius

Zdroj: http://citaty­.net/autori

Je osol hlupákom, len preto, že má dlhé uši a hýka? A napriek tomu u ľudí je symbolom hlupáka.
Je líška chytrá len preto, že v rozprávkach každého oklame? A napriek tomu u ľudí je symbolom chytrosti.
Je sova múdra, lebo nosí „okuliare“? A napriek tomu u ľudí je symbolom múdrosti.

Hlupáci robia stále rovnaké hlúposti, tí šikovnejší neustále nové. … Koľkí z nás opakujú svoje chyby… koľkí z nás opakujú chyby iných… Sme preto hlupáci, alebo sme leniví premýšľať?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

jiná odpověď

Pokud člověk o sobě pochybuje, přemýšlí jestli není náhodou hlupák, tak asi hlupák není. Znakem hlouposti je spíše pocit, že má ve všem pravdu a nikdo na něj nemá. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sesednizkola

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

jiná odpověď

Já myslím, že jsi především v jádru hodný člověk a to je důležité. Já už třeba ani tak moc neřeším, jestli jsi skutečně natvrdlý, nebo si z nás celou dobu děláš srandu.
Fandím ti tak či tak. V prvním případě proto, že jsi čistá duše, v druhém případě proto, že mě bavíš. A to je od tebe taky hezké, že si dáš se svými otázkami takovou práci, abys mě rozesmál 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepikkofdg

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek