podger

Jsem extrémně bohatý. Co s tím?

Všem děkuji za reakci, doopravdy a upřímně děkuji. Pár dní jsem tady tu otázku nechal ležet, abych se dozvěděl, kudy se ubírají vaše myšlenkový pochody. Schválně jsem nedefinoval, co je bohatství, na které straně extrému stojím, Co s tím… tam chybí sloveso. Vaše odpovědi vypovídají o vaší fantasii… a jsou hrozně príma

Nejlepší odpověď
Gendero

Preju ti to. Takovou odpoved si asi necekal:-) 😉

Další odpovědi
Kelt

Netvrdím, že by se mi určitá částka nehodila. Ale přijde Čech do banky v Curychu a šeptá pokladní. Chtěl bych si uložit 1 milion švýcarských franků. Ta se na něho usměje a na celou halu zavolá. To se nemusíte stydět za to, že jste chudý.

marci1

Já taky. Kdo se dokáže radovat, má ohromné bohatství. 🙂

ivo xxx

Dotujte nějakou stranu nebo nepotřebné.....

elkon

Chytrý člověk se s tím nechlubí.

Dochy

Ozvi se mi, pomohu ti to vyřešit 😉

Arne1

pošlu číslo mého účtu

Smack

Pošli mi 100 000kc uděláš dobrej skutek.

Rokio

Tak se tím nechlub a dál svůj majetek rozmnožuj.

hapiky

Bůh radí: Rozdej svůj majetek a následuj mě.
Dříve projde osel uchem jehly než boháč do království nebeského.
Budeš chudý, ale volný jako pták.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

@elkon: nesmysl.

podger

Příspěvek smazán administrátorem.