Adam Zákeřný

Už od rána zvracím, kašlu a chraptím. Nevíte, co to je za nemoc? Popřípadě jak se léčit?

Dobrý den, touhle otázkou se spíše chci zeptat doktorů. Už od rána zvracím, kašlu a chraptím. Nevíte, co to je za nemoc? Popřípadě jak se léčit? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Edison

Především je to nezodpovědnost. Pměrně běžná choroba dnešní doby s nejrůznějšími příznaky. Koukej navštívit dochtora!!!

Další odpovědi
ivzez

Zeptat se doktorů je vynikající nápad!

Ovšem je potřeba to udělat osobně v ordinaci.
Přes internet žádný seriózní lékař neordinuje.

quentos

„… touhle otázkou se spíše chci zeptat doktorů.“ Tady ale žádný není.

klumprt

Nedostatek vápníku. Mělo by pomoci olizování zdí.

nyjono

Přepošli tento text SVÉMU prakrickému lékaři. On ti poradí.

Dochy

Nevíme. Ale pokud se nemýlím, tak začala chřipková epidemie. Co teploty? Pokud jsi jinak zdravý, nejspíš půjde o chřipku nebo jinou virózu. Ale to Ti potvrdí jedině Tvůj PL.
Než se k němu dostaneš, tak klid, pít a kontrolovat teplotu. V případě vážnějších potíží na pohotovost.

elkon

Místo ptaní tady, už jsi měl sedět v čekárně u doktora. Předpokládám, že ti není deset, ale chováš se tak.

zjentek

Já jsem takový lidumil, že bych ti RÁD pomohl… ale takhle to FAKT NEJDE! Tady jediný, jak je možný ti pomoct, je nějaký teplý slovo, tak třeba- Zákeřný, nezvracinkej ty dupo…

Dochy

K těm co píší „zeptej se doktora“ nějak si neuvědomujete, že se ptal v neděli. Tento den moc praktických lékařů neordinuje. Ty příznaky (pokud nejsou v nějaké extrémní míře) nevypadají že by bylo třeba jezdit kdovíkam na pohotovost (jsou lidé kteří mají nejbližší pohotovost hodinu jízdy autem za slušného počasí a to auto ani nemusí mít k dispozici a pak budou ještě 3 hodiny dřepět v čekárně) nebo volat záchranku.

zjentek

Svatá pravda, dyť říkám, chce to jen člověka uklidnit.. ;)