Jo to facka voličům nebo pokrytectví?

Billboardy, na kterých mají politici tykadla, se objevily ve Zlínském kraji. Nemají je však na svědomí vandalové, nýbrž sami kandidáti ODS, kteří žalovali Smetanu.

Zdroj: http://zlin.id­nes.cz/clanek­.aspx?c=A121005­_1836903_zlin-zpravy_ppr

Nejlepší odpověď
Funna

Při průjezdu kolem tohoto bilboardu strany MOR sem to zahlédla a nějak nevěřila vlastním očím…takže na zpáteční cestě jsem se na to podívala pořádně a zjistila, že tykadla a pod. jsou opravdu součástí plakátu a docela mne to pobavilo, protože tím MOR (aspoň já jsem to tak pochopila) dává najevo, že za takovou klukovinu, jako namalování tykadel, je blbost někoho odsuzovat…ale to, že existuje ještě i podobný plakát ODS, která nejvíc „řvala“ a soudila se, to pavažuju opravdu za výsměch…je to podle hesla: my si můžeme dovolit cokoliv, občan ale nemůže nic !!!

Další odpovědi
Wang

Trapný. Billboard učí voliče, aby měli senátora rádi, je to totiž JAKO pohodář, který se nezabývá prkotinami, jako jsou nějaká tykadla a dělá svou práci.
(Přitom to je zm**, který za něco takového, jako jsou domalovaný tykadla, zařídí každýmu oponovateli a člověku s jiným názorem na stav věcí, tak akorát kriminál!)