Bebe2452

Co mohu očekávat, když jsem omylem jela na červenou?

Včera se mi stala nepříjemná věc, kdy jsem z nepozornosti za plného provozu omylem projela na červenou. Nepoužívala jsem mobil, jen zmatení ze všemožných uzavírek mě vyvedlo z míry. Nikoho jsem přímo neohrozila. Na křižovatce byly kamery, obávám se teď o svůj řidičák. Myslíte, že mi hrozí odebrání? Na internetu jsem našla všemožné katastrofické články, ale každý bohužel uváděl něco jiného. Máte vlastní zkušenosti? Za jak dlouho mi asi přijde posudek? Předem děkuji za odpovědi

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Jízda na červenou

Nejlepší odpověď
Drap

V každé lokalitě to je jiné i jinak dlouhá doba. Na celou řadu prohřešků dost často nikdo ani nereaguje. Vydrž. I kdyby něco přišlo, a je to první přestupek, tak to zřejmě tak hrozné nebude.

Další odpovědi
Lamalam

5 bodů a 2500–5000 Kč.

jirkajirka

V tom lepším případě nic. V horším případě toto: http://www.12bo­du.cz/bodovany-prestupek-125c-1f-5.html