icurusL

Jíte pamlsky pro kočky?

Dobrý den,
kamarád mi dal ochutnat nějakou tyčinku ze sušeného masa, prý něco jako beef jerky. Po čichu nešlo nic poznat a kupodivu ani po chuti. Chuť to mělo jako zvláštní více solené sušené maso. Až po tom co jsem to snědl mi kamarád řekl, že jsou to tyčinky pro kočky.
Upřímně, hodně moc mi to chutnalo a podle složení tam není nic závažného, tudíž tato úchylka mi už zůstala.

Nejlepší odpověď
Krupice

Zvířata mají dneska kvalitnější žrádlo než lidé.

Další odpovědi
Drap

Nejím, nejsem kočka. Doposud nebyl takový hlad, abych ochutnával. Znám ale jednoho mladíka, který jako dítě každý den jedl psí granule. A jaký z něho narostl chlap.

GM

Tyčinky pro kočky by zcela jistě nebyly osolené!

da ny

Už pár let nejsem žádná „kočka“ :) Kočku nemám/e, kočičí pamlsky nekupuji. Nejím ani psí pamlsky (psa má dcera, já mám, také 2 čtyřnohé „vnoučky“).

Žrádlo pro psy a kočky (konzervy), byly vždy kvalitní (plné masa) a kdysi i levné.
Dva naši lékaři si na studiích (LF. 70. léta) kupovali a s chutí konzumovali psí konzervy (tehdy granule nebyly, ty nechroupali ;D).
Dnešní psi a kočky poznají rozdíl mezi granulemi z Německa, pro německý trh. Od granulí, z téže firmy, vyráběné, pro východní země /ty čeští mlsouni odmítají/. Dvojí výrobky (receptura), jsou nejen u potravin, drogistického zboží. I ta česká zvířátka mají zřejmě „jiné chuťové preference“.
Pokud jste zbaštil sušené masíčko, pro kočky (pamlsek), určitě mohlo být chutné.