Avatar uživatele
iwetax

Jídlo 2dny před výplatou…

Já mam na něco chuť ale v peněžence máme 7kč v lednici 4vejce ( Už je jíme 4dny jako vždy před výplatou), drobet ramy ,kečup ,hořčici, příkrm a 2 jablka pro dceru.
Ve špajzu ovesné vločky, koření, mouka, strouhanka, Sunar.

A teď co by jste z toho vyrobyli k jídlu?

Kdyby jsme alspoň měli ve městě tesco nebo jiný supermarket, tak si můžem koupit za těch 7kč nějaké těstoviny a udělat je s kečupem.
Asi pujdem na návštěvu k příbuzným

Jo a máme doma ještě psí granule a psa…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, rynek878 před 5099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

To znám,no a co takhle upatlat jeden knedlík a hodit na to zbytek vajec…já mám ráda knedlíky s vajíčkem,nebo kolik je toho kečupu,udělat rajskou???

nebo vločkovou polévku,zasílám v odkazu recept,hold bude bez sýra..
http://www.prima-recepty.cz/re­cept/2210-vlockova-polevka-s-vejci/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

jestli to není nepovedený fór,tak mi je vás líto a přeju Vám,aby ste se do takových situací dostávala co nejméně a to myslím opravdu vážně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Škoda že nerostou ještě houby,jednou jsem podobnou situaci vyřešil nasbíráním hub.Sice Vám nepřeji aby se tato situace opakovala,ale tento nápad si ponechte v záloze jako nouzové řešení. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

http://www.az-recepty.cz/levne-recepty/

Posílám jeden odkaz.

Nebo co zvýšit příjem? Myslím financí. Už jste zkoušeli?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nepsala jste jestli máte mléko. Pokud máte, tak si udělejte vločky s mlékem. A jestli máte v tom koření, jak jste psala, skořici, můžete je posypat skořicí. Pokud mléko nemáte, tak už mě nic jiného nenapadá. Pokud na něco přijdu, dopíšu sem. Jinak pokud by jste byla kousek od našeho města něbo někde v okolí Jesenicka, klidně bych Vás pozvala a pohostila. Problém by mi to nedělalo, i když Vás osobně neznám. I tak přeji hodně štěstí 🙂

To Rynek878: Myslím si, že Iwetax by si z takto závažné situace srandu nedělala. V jednom, ale s Vámi musím souhlasit a to v tom, aby se Iwetax do takovéto situace dostávala co nejméně, nebo dokonce vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

O chlebu tam neni řeč.Ale určitě ho máte,tomu nevěřim že ho nemáte.Chleba ve vajíčku není špatný.A kdyby ste tam měla masox,tak udělejte ze dvou vajec a mouky noky a máte bezva polévku.Rozkvrdlej­te 2 vajíčka a přidávejte mouku až je těsto husté.Potom lžíci vykrajujte těsto a dávejte do vroucího masoxu.Jako nouzovka to neni špatné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Za těch 7 korun bych koupila brambory.Uvařila je a k nim udělala z vajíčka volské oko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
modrypezotek

Já vezmu Ramu na ní opražím vločky, po cestě z práce bych natrhala kopřivu, jitrocel, /bydlíš v malém městě tak to půjde/ zaleji vodou, přidám koření a nakonec klepnu vejce. Je to velmi dobrá polévka. Já ji dělám často s obměnou bylinek, a tak proto nemám nikdy tak prázdnou peněženku. Nejsem vegeterián!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fiurasek9

No řízky bez masa mouka,vejce, strouhanka,zamýchat s kořením pro chuť a usmažit na Ramě potom rozkrojit a dovnítř stříknou kečup za 7kč koupíte v hyperšopě levnou Colu na zapití a ještě vám zbydou vločky na snídani.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

máte mouku a vejce a naříkáte,že nemáte nudle,buďto jste lenivá,nebo neumíte vařit a nebo utratíte všechno za psí granule

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Když bylo před výplatou vařil jsem vždy polévku zelnou, čočkovou. Bramboračku a chleba. Nebo a halušky s osmaženou cibulkou. Těstoviny s hořticovou omáčkou.

před 4955 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek