_136

Jezdí londýnské taxíky jen v Londýně nebo také i mimo Londýn?

Jezdí londýnské taxíky jen v Londýně nebo také v jiných městech jako jsou Manchester,Bir­mingham aj. Díky

Odpovědi
Drap

Taxíky jezdí i v jiných městech. Dokonce i stejných tvarů a značek. Ovšem ty londýnské jezdí pouze v Londýně, popřípadě z něj vyjíždí. Pokud totiž jezdí či vyjíždí z jiného města, nejsou to už taxíky londýnské, ale taxíky daného města.

anonym

Londýnské taxíky jezdí v Londýně, ale podobné typy potkáme i v jiných městech.

Edison

„Zhorný, tak se ho zeptejte, kdo postavil Karlův most.“ „Tak už se mi přiznal, pane kapitáne. Byl to on a jeho dva bráchové.“ 😁