roxy52

Jestlipak kupujete dárky k vánocům třeba vašemu pejskovi?

Nejlepší odpověď
anonym

Naopak. U nas dostava jen ten pes. ! ☹

  • iv-

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, jako každému jinému členu domácnosti.

hanny 2

Jasně že kupuji – pokaždé pískací hračku,pamlsky a uzený ucho.

briketka10

můj kocourek dostane grilované kuřátko a ségry pejsek druhou půlku..ale já si dám tu křupavou kůrčičku, protože je prý moc kořeněná a slaná mňam, to malinký a rozmazlený čoklíci nemůžou..
takže jo a ještě ode mne dostane pískací hračku, kocourkovi dám jen klubíčko on stejně hned všechno roztrhá, nebo odnese ven..

fcoop

Když jsem psa měl,nic jsem mu nekupoval.Proč taky.
Ale aby neutrpěl újmu,chuděra,necha­li jsme ho „vožrat“ stromeček.
Až kam dosáhnul.
Pod diskrétním dozorem,byl schopen sežrat cukroví nejen se staniolem,ale i s háčkem.