zjentek

„Jeďte jako v GéTéÁčku“? Jak měl tedy občan správně jet?

To neznám… Viz video>>>https://­youtu.be/Fh0Og11×­03g?t=24

Odpovědi
dust8

Ona myslela jet jako o závod. V GTA běžná věc.

elkon

Prostě pako, člověk při smyslech takto nevyskočí z jedoucího auta.

JežíšKristus

“Jeďte jako v GTA” :DDD to už je 1. dubna?:D
Jízda v GTA zpravidla vypadá jako jízda hlava nehlava, kdy na kapotu naberete několik sloupů a lidí.
Samozřejmě že v takové situaci je dobře, že řidič nikam neodjel, a ženu mohli záchranáři odvést do nemocnice.

Zacheus

Mylím, že to bude podobné, jako jet ve hře Mafia: To znamená rychle, narážet do ostatních účastníků provozu a ujíždět policajtům.

marci1

GTA=počítačová hra.
„Škoda, že pán GTA neznal. Kdyby hned na to prohlásil: ‚You picked the wrong car, fool!‘ (volný překlad: Vybral sis špatnou káru, blbče!), byl by u mě za legendu. Ostatně celá ta scéna by byla zajímavá, kdyby se to odehrálo v GTA San Andreas. Záchranáři by ženskou násilím vytáhli z auta, zmlátili by ji, pak by jí provedli masáž srdce a všichni by s klidným krokem odešli. Mezitím by do přistavěné sanitky narazilo dalších 15 aut, všechna by postupně explodovala. Řidiči by vystupovali z hořících aut a ti, co by přežili exploze, by s klidem odešli pryč,“ popsal jeden z komentujících. 🙂
Zdroj: https://www.ex­tra.cz/asi-slusnej-okres-jed-jako-v-gta-rekla-pani-co-vyskocila-ze-sanitky-hraci-maji-jasno-o-vysledku

Gus_Fring

V GTA se jezdí rychle, a sem tam se porazí nějací lidé, kteří autu vadí v cestě. Ale hrozí, že si toho všimnou policisti. O jak závažný čin se jedná, hráč pozná podle počtu hvězdiček v pravém horním rohu.

Paní asi má ráda GTA a občas si plete realitu s hrou. Třeba ve hře je poslušná a nevyskakuje ze sanitky. :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

@elkon>>Fakt? Tak ten chlápek z videa a ty máte na rozdíl ode mě zcela jinak vytříbený smysly, pánč já bych v tý situaci, jak ji vidím na VLASTNÍ OČI z videa v tu chvíli vůbec nevěl, zda je sanitka falešná či komu patří.

Ale měla celkem zajímavý, něžný hlas. Asi bych nezaváhal a ujel s ní někam na samotu k lesu, abych ji tam zachránil. Pak by se vidělo, po zpovědi, co s ní.

Ten chlap byl IMHO srab, chudáka ženskou „odpískal“ hned, přitom jí mohlo jít o život. No, i tací jsou mezi námi a ŽE JICH JE! Ale chápu všechny, kteří myslí jako bobík z videa. Pro nedostatek životních zkušeností prostě „nepředpokládal“. Jak české…

Všímám si těch videí, kdy zejména v dnešní době na náměstích policisté často různě narušují komfortní zónu (proxemiku) všelijakých občanů s rouškami na „půl žerdi“ a všímám si (doslova se zaměřuji), jak si při tom VŮBEC NIJAK NEJISTÍ svou vlastní zbraň, která jim byla „jménem zákona“ svěřena z moci úřední zejména k ochraně životů právě těchto občanů. Říkám si, co je k tomu tak asi vede? Čirá neprofesionalita, pramenící z nedostatku zkušeností se smrtí zastřelením??? Jsou ty „mrtvoly“ k pochopení FAKT NUTNÉ?

Co myslíš třeba ty? Ale pokud chceš odpovědět: „nestarám se, co dělá policie okolo mě, bo to není moje věc a nenese mi žádný prospěch“, tak se raději Bože zdrž… (;

zjentek

Oprava: proximita