ZoidbergX

Jednalo by se o vraždu, nebo zabití?

Pokud bych nahrál na porno stránku porno video a do nějakého úseku dal třeba nějakou lekačku nebo něco hodně strašidelného z čeho by mohl člověk dostat infarkt tak by šlo o vraždu nebo zabití?

Nejlepší odpověď
Kelt

Podle okolností, ke kterým by přihlédl soud. Kdybys to někomu poslal a věděl o jeho zdravotním stavu, tak by to byla snad vražda. Ale když se někdo dívá na film a nevydrží to, tak za to přece tvůrci nemohou. Když se promítal film Čelisti, tak pár lidí v kině omdlelo. Na nějakém filmu snad byli i mrtví. Ale to přece není vina producenta nebo distributora filmu. Ovšem dávat do porna strašidelné scény není dobrý nápad.

Další odpovědi
Drap

Rozhodnutí soudu nelze předjímat a nikdo jiný neni oprávněn to posoudit.

Kryšpín

Nikoliv šlo by o budoucí léčbu Chocholouškem.

Striga

To by polovina uživatel Facebooku a Tik Toku seděla za pokus o vraždu, protože takových "lekavých! videí je spousta.

Dochy

Drape, pestaň prosím s tím nesmyslným „Rozhodnutí soudu nelze předjímat“ je to nesmysl, pokud mluvíme hypoteticky o nějaké situaci. Všichni to rozhodnutí předjímají i u úplně konkrétních případů, jak obviněný tak žalobce. A u hypotetických si můžeme zateoretizovat dle libosti – pokud si jsme vědomi že teoretizujeme…