bery123

Jedná se o křižovatku s předností zprava nebo účelovou komunikaci?

  1. http://imgWor­ld.cz/kDz7JLo­ze4.png
  2. http://imgWor­ld.cz/zZVA27cl­ZA.png

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. mi přijde sporná, chtělo by to vidět
  2. mi přijde jen jako nájezd na cestu

Každopádně v obou případech bych se choval obezřetně, pokud bych viděl, že tam někdo přijíždí, určitě bych hodně vycházel z predikce, co ten druhý asi udělá. A že bychom se potkali tak nějak najednou v inkriminovaném místě, je málo pravděpodobné. Každopádně sporné situace je dobré řešit tak, aby ten druhý jasně pochopil, co budu dělat a co má dělat on.

Další odpovědi
Kryšpín

Těžko odhadnout, ale být ve střehu může zprava přijíždět hulič, alkoholik, mistr kvedlátek, nebo zaměstnanec ministerstva pravdy a.p.. Katastr, v případě nehody, soudní znalec, právník, soud, rovněž velmi důležité, je-to obyčejný prostý člověk, nebo neobyčejný, případně šlechta.

cukrar

Bez přesné GPS místa, nelze dát relevantní odpověď.

Edison

Neznáme kontext. Je to v obci, nebo mimo obec? Mimo obec by to byla zřejmě účelovka, v obci přednost z prava.

autacek

Do katastru ses díval?