Kelt

Jedná se i v tom případě o dělenou stravu?

Manželka donesla na večeři špenát a knedlíky, stačí jen ohřát. Zatím jsem snědl půlku sklenice a 4 knedlíky, za chvíli sním zbytek. Takže jsem to rozdělil. Dá se hovořit o tom, že jsem se dal, aspoň dnes večer na dělenou stravu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, tohle dělená strava určitě není. Princip této pochybné metody je v tom, že si nejdřív dáš jen přílohy a až začneš mít po 4 hodinách zase hlad, tak si dáš jen vepře, bejka nebo cokoliv z živočišné bílkoviny, vč. vajíčka.

Další odpovědi
marci1

No, pokud si k tomu nepapal „zvířátka“, pak teoreticky to je dělená strava, i když asi jí je trošku moc. Dělená strava=buď „kytičky“ nebo „zvířátka“. 🙂
https://zena-in.cz/clanek/a-delena-strava-jeste-jednou

Edison

Tak jestli sis to nakrájel, tak to snad je dělený, ne? 😁 Snad sis to do volátka nenarval v celku, to by sis to nevychutnal, neužil by sis skvělou mňamku. 😁

Ametyst

Keplere, to není správné, jak si dělenou stravu vysvětluješ. K této podle tebe pochybné metodě nemáš vztah, tak ses ani blíž nezajímal, ale hlásáš „pravdy“. To je normální.