Mousinek

Jedli ste už něco odporného jako ve faktoru strachu?

Já jen maličké chobotničky a mušle v oleji ale to nebylo tak zlé. Já by tam nešla

Odpovědi
verka

Jediný červy sním ty, co jsou ve třešních. V té soutěži bych je nejedla. Občas ale takové potvory jedí hladovějící ve filmech a to si kladu otázku, jestli když bych musela, jestli bych snědla?

GM

Nejím ani třešně kvůli červům.

Michal

Ne nejedl.

Andy.vlk

Nejodpornější co jsem jedla byli škubánky ve školní jídelně. Vypadaly (a i tak chutnali) jako kdyby do nich vylili flašku herkulesu. Srašně se mi to lepilo v puse. Bleee!!