zjentek

Je zdravé smát se sám?

Nebo je k tomu někoho dalšího potřeba?

Nejlepší odpověď
kamilhorny90

Určitě. Smích uvolňuje do organismu látky, které působí jako přirozená anestetika. Dnes má léčba smíchem svůj odborný název – gelototerapie. V USA najdete dokonce nemocnice, které se na terapii smíchem specializují a angažují profesionální baviče.

Další odpovědi
paul1

Dá se i sám, odborník na smích je MUDr. Karel Nešpor, CSc., primář psychiatrické léčebny v Bohnicích. Na youtube jsou nějaká videa s ním.

led

Ano, hlavne ak sa smejete sám na seba. Ale vtedy je lepšie byť sám, veď čo keby sa na vás smiali aj iní. Brrr…