Je u nás politická strana, která striktně odmítá komunismus a jeho projevy?

Po tom, co zde ANO rehabilituje komunisty a přispívá k bagatelizaci jejich hrůz, hledám alternativu.
--

Je zde politická strana, která striktně odmítá komunismus a jeho projevy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Dá se říci, že všechny pravicové strany a pravého středu.

Další odpovědi
dubraro

Já vím jen o Svobodných.

Vojta24

Prakticky všichni při sestavování vlád vždy komunisty obcházeli a velkou výjimkou je Hnutí ANO které ty bezpáteřní svi*ě přizvalo do koalice a při každém hlasování teď spoléhá na jejich podporu (určitě výměnou za ústupky, o kterých ANO raději nemluví) https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_vl%C3%A1­d_%C4%8Ceska#P%C5%99eh­led_vl%C3%A1d_sa­mostatn%C3%A9_%C4%­8Cesk%C3%A9_re­publiky

Zdá se, že doba kdy komunisté budou opět z politiky diktovat „nezávislému soudnictví“ koho odsoudit, umlčet, uklidit stranou či rovnou zavraždit se možná znovu blíží.

anonym

Svobodní…kdyby měli vyšší potenciál.

Vojta24

Svobodní jsou málo konstruktivní, odmítají prakticky jakoukoliv formu evropské spolupráce, s nimi bychom jako stát velmi rychle zbankrotovali. Jsou to pošahanci.

Vojta24

Svobodní chtějí ze středu evropy udělat černou díru, kterou všichni ostatní budou raději obloukem objíždět – hlavně, že svobodní se nebudou muset se zbytkem evropy na ničem domlouvat a budou si moci nerušeně hrát jen na svém písečku – hodně krátkozraký přístup.

anonym

Kepler: Pravý blok je ale zase už moc.

Vojta24

Tak to rozhodně 😁

Vojta24

no ale když ti smrdí levice i pravice, zkus STŘEDOVÉ strany no, Piráty – ti se několikrát proti komunistům vymezili a do vlády by s nimi nešli.