Gestas

Je zakázané si na přední blatník auta namontovat prezidentskou standartu, jako je na autě prezidenta republiky?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… prosim tě, kde na takový blbosti chodíš? … je snad jasný, k čemu slouží, jedná se o zneužití symbolů Jediným legálním uživatelem standarty je prezident České republiky. Podmínky použití stanovuje zákon č. 352/2001 Sb., o užívání státních symbolů České republiky (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vlajka_pre­zidenta_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky ), či jak se tomu nadává, a mimochodem, asi porušíš i nějakou technickou vyhlášku …

Další odpovědi
cukrar

Ano, je to zakázané. Přesněji není to dovolené, montovat si na auto cokoliv, co není schválené.