Lgee

Je výměna manželek odpovídající vzorek života osob v ČR?

Arne1 – Problémy ve vztazích jsou snad všude (v 99%) takže to je trošku divné tvrzení.

Nejlepší odpověď
hapiky

Ne. Jde o velké šou, proto se hodně přikrmuje emocemi apod. Peněžní prémie za skandalování je samozřejmostí. Koho by přece zajímali uspořádané vztahy?

Další odpovědi
cochee

Neblázni. Já jen z těch upoutávek, co vidím v rámci reklamního bloku, vím, že bych nevydržel se na samotný pořad dívat ani pár minut – a to nemluvě o tom, že na pořady typu reality show se nedívám všeobecně. Jde o sociálně slabé lidi plus hlavně – žádný inteligenční výkvět – , co jim odhalení svého soukromí stojí za obdržený honorář.

Rys95

Zcela nepochybně.

elkon

Ne.

Arne1

Neblbni. Jsou vybíráni tak, aby byla šance na nějaké problémy ve vztazích – sledovanost. Pokud se porvou, bude jen dobře, bude se o tom mluvit a to je dobrá reklama.

Hlada

Rozhodně ne. To je pořad z oblasti pokleslé kultury, kdy místo herců v ateliéru jsou placení neherci ve svých bytech. Nedokážu si dost dobře představit situaci, že by se někdo za přítomnosti režiséra, dvou kameramanů, zvukaře, osvětlovače, ve spleti kabelů choval jinak, než jak mu předepisuje scénář a smlouva.