tvaruzekcz

Kdyby peníze nehrály žádnou roli, jaké by bylo vaše vysněné povolání?

Odpovědi
elkon

Já jsem byl se svým povoláním spokojen. V patnácti jsem se rozhodl a udělal jsem dobře. Vydrželo mě to celý produktivní život.

Drap

Díky osudu jsem měl několik povolání, všechny jsem dělal rád a líbili se mě. Nenapadá mne nic, po čem bych toužil.

Disraeli

Nechápu, kdo se omezuje penězi. Peníze nám mají pomáhat, ne nás omezovat, peníze pracují pro nás, slouží nám. Kdo to dělá naopak, nechápe absolutně, co peníze jsou a co mají dělat. Nemá žádný SMYSL dělat něco, co nás nebaví a v čem nevidíme SMYSL, dělat to neustále a postavit na tom život…
Peníze roli nehrají (důležité jsou a hodně, ale nejsou nejdůležitější. Jsou jen nástroj a pomocník).

Zajímavé je, že když se lidí zeptáte, co by dělali, kdyby peníze nehrály žádnou roli, tak odpovídají něco zcela jiného, než co dělají. Ale nic jim nebrání. Jen jim to třeba PŘIPADÁ nereálné, neuskutečnitelné nebo si to ani nepřipustili… že by to opravdu mohli dělat a že je to možné. Plno lidí skutečně žijí a dělají to, co by chtěli jen ve fantazii/přáních a představách.

Kepler

Leštit sluneční panely na ISS, aby posádka měla dost fotovoltaické energie. Šíleně drahá doprava by byla zdarma a vlastně bych byl veledůležitým kosmonautem vystupujícím do Vesmíru. Šichta na pár týdnů a zpátky dolů.

anonym

Žiji po celou dobu svůj vysněný život. Bez peněz, bost, bez přátel, bez ničeho jsem procestoval kus světa. Po moři, horách, pouštích, Sibiři, … Pracuji z domu, mám ustavičně volno a mohu se věnovat svým koníčkům. Značnou část hraji PC hry. Nikde nevidím jediné omezení.

hapiky

Však peníze nehraji žádnou roli. Jsou až na prvním místě, jak se s oblibou říká.

ptal jsem se

stale bych chtela byt kriminalni policajtkou. uz me ozivuje resit pripady☺

Reezo

Stejně bych bez vzdělání nemohl dělat to co bych chtěl.

jirka F

Povolání jsem měnil 3 x moje první povolání bylo v zahradnické školce. Smlouvu jsem měl sjednanou na 3 měsíce. Poté jsem přešel jinam a tam jsem zůstal(roznos letáků a novin).Vysněné povoání je moje současné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.