Avatar uživatele
tvaruzekcz

Kdyby peníze nehrály žádnou roli, jaké by bylo vaše vysněné povolání?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1000 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Já jsem byl se svým povoláním spokojen. V patnácti jsem se rozhodl a udělal jsem dobře. Vydrželo mě to celý produktivní život.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Díky osudu jsem měl několik povolání, všechny jsem dělal rád a líbili se mě. Nenapadá mne nic, po čem bych toužil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Nechápu, kdo se omezuje penězi. Peníze nám mají pomáhat, ne nás omezovat, peníze pracují pro nás, slouží nám. Kdo to dělá naopak, nechápe absolutně, co peníze jsou a co mají dělat. Nemá žádný SMYSL dělat něco, co nás nebaví a v čem nevidíme SMYSL, dělat to neustále a postavit na tom život…
Peníze roli nehrají (důležité jsou a hodně, ale nejsou nejdůležitější. Jsou jen nástroj a pomocník).

Zajímavé je, že když se lidí zeptáte, co by dělali, kdyby peníze nehrály žádnou roli, tak odpovídají něco zcela jiného, než co dělají. Ale nic jim nebrání. Jen jim to třeba PŘIPADÁ nereálné, neuskutečnitelné nebo si to ani nepřipustili… že by to opravdu mohli dělat a že je to možné. Plno lidí skutečně žijí a dělají to, co by chtěli jen ve fantazii/přáních a představách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Leštit sluneční panely na ISS, aby posádka měla dost fotovoltaické energie. Šíleně drahá doprava by byla zdarma a vlastně bych byl veledůležitým kosmonautem vystupujícím do Vesmíru. Šichta na pár týdnů a zpátky dolů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Žiji po celou dobu svůj vysněný život. Bez peněz, bost, bez přátel, bez ničeho jsem procestoval kus světa. Po moři, horách, pouštích, Sibiři, … Pracuji z domu, mám ustavičně volno a mohu se věnovat svým koníčkům. Značnou část hraji PC hry. Nikde nevidím jediné omezení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Však peníze nehraji žádnou roli. Jsou až na prvním místě, jak se s oblibou říká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptal jsem se

stale bych chtela byt kriminalni policajtkou. uz me ozivuje resit pripady☺

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Stejně bych bez vzdělání nemohl dělat to co bych chtěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Povolání jsem měnil 3 x moje první povolání bylo v zahradnické školce. Smlouvu jsem měl sjednanou na 3 měsíce. Poté jsem přešel jinam a tam jsem zůstal(roznos letáků a novin).Vysněné povoání je moje současné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek