Avatar uživatele
hanny 2

Myslíte si,že máte „odhad“ na lidi?A odpovídají vaše „odhady“ realitě?

Poznáte například,že dotyčný lže,vymýšlí si,aby upoutal pozornost,že vás „oblbuje“,jaký má charakter apod.?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Damiana, briketka10, IK, anonym, Kohut57 před 4406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

často, ale někdy taky ne ;) svým docela přesným odhadem jsem býval znám zejména na VŠ kolejích. Mnohé lze skutečně odhadnout už od pohledu… ale ne vždy to vyjde ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
david22

Já si myslím že mám cit na tipy lidí. Nicméně párkrát jsem se trefil vedle, proto spíš vyčkávám a varuji se ukvapených závěrů. Snažím se být dobrý pozorovatel a zároveň nedávat na sobě nic znát…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IK

Myslím že ano, ale poznám to až když mi něco nesedí. Sama nelžu a nečekám že by to dělal někdo mně. Nedokáži z toho někoho podezírat, ale občas úplně přestanu rozumět a pak slyším jak si ten člověk strašně vymýšlí a nevěřím mu ani slovo. Je to jako bych se probudila do jiného světa…který se mi nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Musím přiznat, že tedy nemám. Jsem v tomto stále dost naivní a vidím lidí většinou lepší, než doopravdy jsou . V tomto je geniální má paní. Mnohdy hned napoprvé pozná, kdo je co a zač. Vždy se mi to časem potvrdí. Přiznávám, že bych to chtěl také umět, ale je to dar, ktterý nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám přesný odhad na lidi co mi lžou do očí a vymýšlí si..
to sama vidíš ve svém životě, že uhýbají pohledem, vykrucují se, anebo si mnou ruce, začnou se potit apod.
říkají, že vykonali nějakou práci a přitom žádnou neudělali, to jsme měli v zaměstnání pár takových co si dovedli to svoje okecat a prošlo jim všechno i s odměnou za dobře vykonané dílo..
a někteří různě podvádějí, mají z toho prospěch a oblbují okolí..
z těch všech se pozná jaký mají charakter no přeci nezáviděníhod­ný..:DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

„Nos na lidi“ mám hodně spolehlivý. Intuice mi funguje a nikdy mne ještě nezklamala. Někdy tím štvu sama sebe a dala bych cokoliv za to, abych se mýlila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ano, mám. A je to pěkné břímě. Je těžké naprosto přesně vědět jak daný člověk bude reagovat na to a to, jak se časem projeví. Je totiž těžké říct nebo neříct to tomu, koho se to bezprostředně týká. Hlavně, když vidím, že se někdo řítí do průšvihu důvěrou a vychvalováním podlého hajzla, který se mistrně přetvařuje a baští mu to kdekdo a jen já vypadám jako ta semetrika. Když to řeknu, zaslepený člověk (a nemusí to být jen láska) hned neuvěří, ale s o to větším brekem a psychicky odrovnaný mi po nějaké době „brečí na rameni“. Pokud jde čistě o mně, právě proto mám málo přátel, ale dost známých. Je to skutečně vcelku danajský dar, ale jelikož nejsem od podstaty měkkota, v klidu ho ustojím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skeptik

Odhad je odhad. Nemohu kohokoli soudit, dokud něco neprovede. Nejsem žádný šarlatán, co umí „číst“ myšlenky (viz Cold reading) a neumí to ani (seriózní) psycholog. Tudíž si myslím, že odhad často neodpovídá realitě, podle toho, co si jiní nahlas „myslí“ o druhých, ale ve skutečnosti je to buď jinak nebo to není tak žhavé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

myslet si muzu,co chci.ač sebevi muj odhad vypada verohodne,opak muze byt pravdou.takze-NESUDTE!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek