hanny 2

Myslíte si,že máte „odhad“ na lidi?A odpovídají vaše „odhady“ realitě?

Poznáte například,že dotyčný lže,vymýšlí si,aby upoutal pozornost,že vás „oblbuje“,jaký má charakter apod.?

Nejlepší odpověď
quentos

často, ale někdy taky ne ;) svým docela přesným odhadem jsem býval znám zejména na VŠ kolejích. Mnohé lze skutečně odhadnout už od pohledu… ale ne vždy to vyjde ;)

Další odpovědi
david22

Já si myslím že mám cit na tipy lidí. Nicméně párkrát jsem se trefil vedle, proto spíš vyčkávám a varuji se ukvapených závěrů. Snažím se být dobrý pozorovatel a zároveň nedávat na sobě nic znát…

IK

Myslím že ano, ale poznám to až když mi něco nesedí. Sama nelžu a nečekám že by to dělal někdo mně. Nedokáži z toho někoho podezírat, ale občas úplně přestanu rozumět a pak slyším jak si ten člověk strašně vymýšlí a nevěřím mu ani slovo. Je to jako bych se probudila do jiného světa…který se mi nelíbí.

Kohut57

Musím přiznat, že tedy nemám. Jsem v tomto stále dost naivní a vidím lidí většinou lepší, než doopravdy jsou . V tomto je geniální má paní. Mnohdy hned napoprvé pozná, kdo je co a zač. Vždy se mi to časem potvrdí. Přiznávám, že bych to chtěl také umět, ale je to dar, ktterý nemám.

briketka10

mám přesný odhad na lidi co mi lžou do očí a vymýšlí si..
to sama vidíš ve svém životě, že uhýbají pohledem, vykrucují se, anebo si mnou ruce, začnou se potit apod.
říkají, že vykonali nějakou práci a přitom žádnou neudělali, to jsme měli v zaměstnání pár takových co si dovedli to svoje okecat a prošlo jim všechno i s odměnou za dobře vykonané dílo..
a někteří různě podvádějí, mají z toho prospěch a oblbují okolí..
z těch všech se pozná jaký mají charakter no přeci nezáviděníhod­ný..:DD

anonym

„Nos na lidi“ mám hodně spolehlivý. Intuice mi funguje a nikdy mne ještě nezklamala. Někdy tím štvu sama sebe a dala bych cokoliv za to, abych se mýlila.

Damiana

Ano, mám. A je to pěkné břímě. Je těžké naprosto přesně vědět jak daný člověk bude reagovat na to a to, jak se časem projeví. Je totiž těžké říct nebo neříct to tomu, koho se to bezprostředně týká. Hlavně, když vidím, že se někdo řítí do průšvihu důvěrou a vychvalováním podlého hajzla, který se mistrně přetvařuje a baští mu to kdekdo a jen já vypadám jako ta semetrika. Když to řeknu, zaslepený člověk (a nemusí to být jen láska) hned neuvěří, ale s o to větším brekem a psychicky odrovnaný mi po nějaké době „brečí na rameni“. Pokud jde čistě o mně, právě proto mám málo přátel, ale dost známých. Je to skutečně vcelku danajský dar, ale jelikož nejsem od podstaty měkkota, v klidu ho ustojím.

Skeptik

Odhad je odhad. Nemohu kohokoli soudit, dokud něco neprovede. Nejsem žádný šarlatán, co umí „číst“ myšlenky (viz Cold reading) a neumí to ani (seriózní) psycholog. Tudíž si myslím, že odhad často neodpovídá realitě, podle toho, co si jiní nahlas „myslí“ o druhých, ale ve skutečnosti je to buď jinak nebo to není tak žhavé.

pizlicka

myslet si muzu,co chci.ač sebevi muj odhad vypada verohodne,opak muze byt pravdou.takze-NESUDTE!!!