dust8

Je vůbec možné sníst mandarinku hned po oloupání v celku bez dělení na části?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne?

Další odpovědi
Kepler

To záleží na tom, jak velkou máš chlebárnu. S jadérkama se netrap, ty v pohodě vychřestíš do porcelánu.

Edison

To mi připomíná, že bys měl zkusit jestli se vejde do úst běžná žárovka E27 (taková ta do lustru od 40W). Prý to jde. 😁

Funna

Tak to zkus…ale myslím, že potom už žádný tvůj dotaz tady neuvidíme, protože se udusíš…