Je velká výhoda se naučit hebrejštinu, pokud chci pracovat v Izraeli?

Podle conbiz.cz to prej není nutnost umět hebrejštinu, stačí umět mluvit anglicky a pracovní vízum. Děkuji

Nejlepší odpověď
aliendrone

Co myslíš? NUTNOST to není, ale ono není nutné si obouvat boty, když někam jdeš, že? OMG!!! Položit otázku, zdali je LEPŠÍ se někde dorozumět, DOMLUVIT anebo se modlit, aby uměl anglicky/česky etc. a spoléhat se na to, že např. pojistnou smlouvu pochopíš pomocí rukonožní gestikulace… Jo, to je DILEMA, že? ;) :D :D

Další odpovědi
ivzez

Znalost žádného jazyyka se naučit nedá, dá se naučit cizí jazyk. Chce-li
někdo pracovat v cizí zemi, neměl by spoléhat na znalost angličtiny, obzvláště, pokud je ještě slabší než znalost mateřštiny.

Podle mne není znalost jazyka země, v níž chce člověk
žít a pracovat, výhodou. Jde o základní předpoklad.
Bez znalosti jazyka té země bych to radši nezkoušela.

Na mateřštině byste vážně měl zapracovat,
Vaše otázky často (téměř nikdy) nedávají smysl.

Drap

Nutnost to neni, ale výhoda ano.