Đšáša <3

Je vám líto že má zpěvačka ADELE možná rakovinu hlasivek?? :'(

Hlasujte v anketě

Odpovědi
monka

Ano

pokazdejinak

Ano

varianta Ne by byla pěkně hnusná, ale naštěstí Adele pravděpodobně žádnou rakovinu nemá – jen podstoupila laserovou mikrooperaci, aby se zastavilo krvácení hlasivek poté, co jí prasknul nějaký polyp – viz:
http://enterta­inment.stv.tv/mu­sic/278146-adele-expected-to-make-full-recovery-after-successful-throat-surgery/

mechanka

Ne

samicek333

Ano

Člověk, který odpověděl NE asi neslyšel její písničky.