Gestas

Je v Libni po setmění pro 19letého kluka bezpečno?

Nejlepší odpověď
Edison

Absolutní bezpečí neexistuje. Každý by měl udělat sám pro své bezpečí co nejvíce. Nejlépe jako kombinaci opatření, přimeřené svým možnostem a schopnostem. Policie, ani nikdo jiný ZABRÁNIT lumpárnám z principu NEMŮŽE.

Další odpovědi
nyjono

Podobně jako v Kunraticích.

aliendrone

Libeň? Hele, ruku do ohně za to nedám, ale protože tam „chcípl pes“, tak i všelijakých „existencí“ je tam relativně méně, než třeba na Žižkově!. ;) :D :D

ivzez

Podle toho, kde by se pohyboval.
(Libeň není jen hlavní ulice.)