Avatar uživatele
anonym

Je u vás něco, s čím jste nespokojeni?

Ať už nevydařilý vztah, práce či něco jiného?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, gagaga, jirka F, da ny před 2284 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Myslím si, že nemám všechno, co jsem si kdy přála, ale stačí to, co mám… spokojenost je přece dočasný stav mysli …

I když věk je číslo, uvítala bych, kdyby bylo menší – ale kdyby jsou chyby ..jinak život mě uspokojuje. … naučila jsem brát život jako dar, s darem má být člověk spokojený … i když někdy by ho třeba vyměnil …

Jinak mně vadí spíš lidé, jejich lhostejjnost, arogance, zkreslování a přebírání nepravdivých či polopravdivých informací, urážky atd. – projevilo se naposled v politice, ale setkáváme se s tím především na internetu – jak se kdysi říkalo – papír snese všechno, navíc od „anonyma“ …

Přemýšlím občas o tom, jak je to vidět i z mých otázek o morálce, která je často porušovaná atd.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Já sám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Muffz

Jsem nespokojen, spíš znepokojen, se změnou rolí dnešních mladých lidí. Před deseti lety bylo nemyslitelné, aby chlap přišel zničený z práce a ještě uklízel, vařil, žehlil, staral se o děti a žena chodila do hospody, na diskotéky a za zábavou dennodenně. Dneska co vidím všude, tak chlapi vaří, jejich přítelkyně a ženy si chodí na kávičky a vína, vezmou s sebou kočárek, ať se neřekne, a tím to hasne.
Dokonce v mé kolekci známých při cca stejném poměru žen a mužů jsou ženy výrazně větší alkoholičky a závislačky na cigaretách než muži, více mužů je abstinentů. To mi prostě hlava nebere, kde se poděly ty ženy, které chtěly být dámami.

A jinak jsem nespokojený s výsledky voleb v Brně a Praze, resp. nechápu, proč ti lidé tam musí jít vždycky proti proudu už jen z principu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Takových věcí by se našlo hned několik. Třeba sousedovo řidičské umění. Rve mi to uši, když vyjíždí. Ale každý ná zřejmě něco co by rád změnil, ale neni to dost dobře možné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano a to docela dost. Naše nejmladší vnučka, která dosud při studiu patřila mezi premianty se silně zaláskovala a zanedbává studia. S babčou jsme si vědomi, že z dlouhodobějšího pohledu se jedná o běžnou banalitu, kterou vyléčí čas, avšak ta naše beruška končí středoškolská studia a v červnu by měla maturovat. Tlačíme na její rodiče aby si vážně pohovořili s jejím princem, avšak zatím marně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Jo, vadí mě, že svoz odpadu uchvátila „ekologická firma“, která bude dělat revize odpadků (obsahu) jednotlivých popelnic, přidělovat čárkové kódy odpadkům, a kdo nebude třídit, zaplatí v budoucnu roční poplatek 2000 Kč. Každý také musí mít na internetu odpadový účet. Důchodci bez připojení budou ovládat svůj účet prostřednictvím místní knihovny. Pozor, šíří se po republice jako rakovina!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Jsem nespokojena, znepokojena počtem vražd v ČR – jen v prvním měsíci 2018 je jich zatím 14.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zeptej se, s čím jsme spokojeni, to bude kratší seznam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Občas mám dojem, s demokracii, jak nazval slavný politik, který byl tlustý, zapáchal doutníkem, občas se povzbudil štamprlíkem a mluvu měl jak Londýnský dlaždič, že demokracie je největší bordel pro slušné lidi, – W. Churchill

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Jsem nespokojen sám se sebou.Jinak s čím jsem opravdu nespokojen by bylo na delší psaní a to si nechám stejně raději pro sebe.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ani ne, vše je, asi, jak má být.
Jsem toho názoru, že zejména v osobním životě si převážně píšeme vše sami.
Sklízím, co zasévám. Co dávám, dostávám zpět.
Co nemohu ovlivnit, neřeším. Energií tedy zbytečně neplýtvám 😁)

Potěšilo by mne a přála bych všem vyšší, spravedlivé, finanční hodnocení pracovního úsilí zaměstnavatel. Též, v naší zemi….. Vyšší mzdy, platy a důchody.
Případně nižší ceny kvalitních potravin, veškerého zboží, služeb. Levnější bydlení a energie.
Tak, aby se všem, ve zdraví, veseleji žilo a hospodařilo, aby zmizela chudoba…..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Mám to jako Dubraro → já sama.

Přemýšlím, kde jste vzal slovo (ne)vydařilý…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Dudu, pokud to zůstane opravdu jen u té lásky tak je to OK. Nicméně měla by mít již jasno co chce. Co s tím ale naděláš.

před 2284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dudu, ty STRAŠNĚ ovlivňuješ svý okolí. ;()

před 2284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

A můžeš mně prosím říci čím? Mosoj má přece pravdu, že v podstatě pláču hezky, ale na špatném hrobě.

před 2284 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek