Rokio

Je tu z vás někdo, kdo by pustil všechny hříšníky z pekla na zem?

Pokud by to bylo na mě, tak bych propustil všechny hříšníky z pekla napříč všemi generacemi a povolil bych jím žít na planetě zemi.

Je tu z vás někdo, kdo by s tím souhlasil?

Odpovědi
Lgee

Byl bych lepší at si vyberou mezi životem na zemi nebo neexistencí, pokud bych věděl ze sem v simulaci vybral bych si to 2.

hapiky

Často se snažíš být moudřejší než sám Bůh.

anonym

Vzhledem k tomu že to absolutně není možné, jednak proto že těžko vzkříšíš dávno mrtvé a druhak proto, že samotné peklo neexistuje … tak je odpověď prakticky irelevantní, ano i ne, je to jedno.

Zbytečně si hlavu plníš nesmysly 🙂