Rokio

Je tu z vás někdo dělník?

Pracujete jako dělník nebo jste v minulosti tuto profesi vykonávali?

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano, pracoval jsem v jedné zahradnické školce.

Další odpovědi
paul1

Jo, před vojnou jsem pracoval jako frézař. Celkem zajímavé povolání a dalo se tam slušně vydělat.

GM

Ano, posledních 18 let před důchodem jsem pracovala v 12hod. nepřetržitém provozu.

Rocker

Pracoval jsem jako dělník několik let. Po vyučení v ČKD jako obraběč kovů, v Saaru jako lisař, po přestěhování do Prahy jsem v Mitasu vyráběl pneumatiky.
Teď už 13 let dělám školníka.

Roman71

Ano, elektrotechnik, v současné době v elektroúdržbě provozů.

Pepina7897

Dobrý den, já mám zkušenost s dělnickou prací. Můj manžel pracuje jako zedník a já mu občas chodím pomáhat na stavbu. Je to velice náročná práce, ale on by jí nikdy neměnil. Nedávno jsem mu koupila nové ochranné rukavice, které jsou pro jeho práci nezbytné. Podle mě je to krásná práce, na kterou jsou potřeba šikovné ruce.