accapulco

Které je podle vás nejhorší zaměstnání (i z vlastní zkušenosti)?

Tipuji, ze nejhorsi musi byt:
Udrzbar a zajistovac cistoty prutoku verejne kanalizace
Prodavac po telefonu v call entru, ktery ani nevi jmeno dotycneho a nuti mu tarif ci kreditku
Podomni prodavac napriklad nadobi, ktery se vetre za vchodove dvere panelaku a pak obchazi byt po bytu
Uklizec verejnych toalet, pripadne vyberci drobnych od lidi za pouziti toalety
Vymahac dluhu, at uz pro banku, nebo jako asistent exekutora
Nevyzadany financni poradce, ktery vam za pet dalsich vasich kontaktu udela zdarma kompletni sondaz vasich financi a poradi, jak nejlepe investovat
Postavac v ruznych obch. centrech a nabizejici kosmetiku tri kusy za cenu jednoho, pripadne vyhodne kreditni karty
Pracovnik krematoria ci jine instituce, kde se primo manipuluje s neboztiky
Doplnovac zbozi v supermarketu s patnactihodin­novymi smenami denni/nocni

Odpovědi
Rokio

Práce v Egstonu jako pomocný dělník. V Egstonu zaměstnance sedřou z kůže a je to děsná otročina za tu nejmenší mzdu.

Smack

Otrok ve firmě Jatky Český Brod.

Drap

Nemám žádné nejhorší zaměstnání.

led

Nezamestnanosť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

moravan

Policista, prostitutka, státní zástupce, inspektor práce, novinář, exekutor, soudce.