Miroslavst

Je tu plno nových, nechcete se představit a něco o sobě říct? To zas někdo řekne, že jsem zvědavej, že?

Je zde plno nových uživatelů, nechcete něco o sobě říct?

Jak se jmenujete apod.

Klidně můžou i ti starší co tu jsou déle. ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺

Já jsem Miroslav, 42 let, východní čechy.
Doplňuji:
Takže známe ty co už známe. A co ti noví? Nebo, že by zde žádní noví nebyli?

Odpovědi
kapka

Ty jsi tak zvědavej!!!!! 🙂

kropitko

Ahoj Míro,,,já jsem pořád já,,Je mi o rok víc než loni,bydlím pořád, tam kde bydlím,,,,,a ty jsi pořád stejně zvědavý,,,:-D
Doplňuji:
Tak dobře je mi 38 let, vdaná, děti, malé, velké, střední, středočeský kraj, na r.d., a jmenuji se Kropítko Kropinka K.

panenka

Já jsem Panenka z Moravy
Doplňuji:
Ty joooo to je krasavice v tom profilu 🙂

ten který je

Jsem ten který je a stále bude.

anonym

Jana,xx-moc let,západ.

stana73

Já středočeška,na marodce

tom004

Dobrý večer všem. Jsem Tomáš,možná nevěřící,ale ten šťastný,který se nedávno dožil,z jižních čech.

led

Som stále tá istá Led. Stále stará a mladá zároveň…
Kačička sa musela schovať, bála sa vášho pekáča. 🙂

hanny 2

Ahoj všichni,já jsem Hana,jižní Morava,xxlet,do důchodu daleko.

Kobra

Dobrý večer. Jsem Honza, 30 let.

janek66

Jsem Janek od „Olomóca“ a do důchodu mi schází „snad“ už jen 20.let.

iceT

ice T,křestní jméno už někteří poznáte,jsem z Moravy,ráda čtu a vařím,34 let .

sara-sara

Dobrý den,
já jsem Sára :) Bude mi 20 let, narodila jsem se v Nymburce, ale od té doby žiju v Praze. Ráda bych studovala japanologii na UK a mým snem je mít jednoho dne se svým přítelem dům někde za Prahou, žít v klidu, pohodě, mimo chaos a ruch velkoměsta :)

BEAES

Já jsem tu už rok, jsem B… od Brna. Vždyť mě znáš…já nic neřeknu.

hanulka11

já jsem sem nakoukla „chvíli“ před vánoci a už jsem zůstala, jinak zůstávám na jih od Prahy v jednom krásném městečku a jméno… to víte a věk …to by nikoho nezajímalo

aramah

Já jsem stará a to doslova:D ale co se děje? kde jsou ti staří(mladí?)Člověk odjede na 14dnů a půlka lidí je pryč! Prosím vysvětlení díky.

BENYTA

Tak jsem si díky téhle výzvě uvědomila, že tu jsem přesně rok…
…sjíždím pátý gumy…
…dcera Sára – 11 let…
…střední Čechy – na východ od ráje – 50 km…
…a jsem SINGLE ☹…

Terryle

Tak já se taky teda představím pro nový duše – jsem Teri, 25, studuju a novinařím a mám ráda letadla, cestování a spoustu dalších věcí. A odmítám brát život vážně. Doma jsem tam, kam mě zrovna vítr zavane, ale převažuje Praha. Třeba teď. Jo a těší mě!

SajmonModer

Já se jmenuji Simon Moder a jsem z Ostravy-Poruby. Je mi 19 a pořád jsem to ještě nedělal ,–)

VampGirl

Ahoj, já jsem VampGirl z Liberce, je mi 17 a jsem na gymplu. 🙂

L.Knize

Ahoj, já jsem Láďa, je mi 30, bydlím v Kladně.

Venka

Čauky, jsem Venka z Phy a jsem tu díky Dni D.
Moc zdravím Kladno!

dědapetr

Petr 60let JIŽNÍ MORAVA BRNO

SajmonModer

Rád bych odpověděl ale došel mi limit, tak alespoň do diskuze:
Jmenuju se Simon Moder a jsem z Ostravy-Poruby. Je mi 19 let.

kapka

Nehrajou s náma, styděj se… 🙂

kropitko

Oni se bojí Míry, on na tom obrázku vypadá hrozně přísně!? 😁

kropitko

Teď nad tím přemýšlím, že ne ani tak přísně, jako spíš nějakej papaláš z dob bolševika,,snad i jako nějaký náš sovětský bratr,,,kde si byl, že ses tak změnil,,,já tě ani nemohla poznat, na chvilku zmizíš a vrátí se takový strašidlo,,,:-)

led

To nie je prísny, ale premrzlý. Asi roztláčal pinčka. 😁

ten který je

😁

Miroslavst

Tak já změním fotku a budu se smát :)

kropitko

Vem si fichtla a pozvy je na Jawa sraz,,,třeba to zabere,,,

ten který je

Ovšem s reflexní vestou,jinak ne!