Rokio

Je tu někdo z vás, kdo drží Suchý únor?

Otázka je určena hlavně pro Keplera a ostatní milovníky skvělého piva a jiných alkoholických nápojů.

Otázku vložil hapiky před 27 dny.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pro-vas-suchy-unor-nejak-inspirativni

Využívejte prosím nápovědu, zkuste vymysle nějakou originální otázku.

Odpovědi
Drap

Únor držím stejný jako leden.

iceT

Otázka byla i před 389 dny i před asi 1500.

Alkohol nepiju celoročně, pouze vyjímečně. Letos jsem měla dva prcky, fakt úplně malé prcky slivovice, a loni na před vánoci čtyři piva, předtím na zelený čtvrtek pivo a kdy předtím už nevím, protože je to tak strašně dávno, že jsem to už zapomněla. Alkohol jsem už před několika lety úplně vypustila, protože jsem ho začala špatně snášet a taky proto, že čas strávený u pití lze využít daleko lépe.