Avatar uživatele
hapiky

Je pro vás akce „Suchej únor“ nějak inspirativní?

Já předpokládám, že ne, i když si vyzkoušet dobrou či silnou vůli není k zahození.

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1574 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Ani s ohledem na fakt, že jsem doteď nevěděl, že něco takového existuje, to inspirativní není. Nemám problém s alkoholem (resp. s přemírou jeho požívání) a nevidím žádný důvod abstinovat (je ovšem možné, že abstinovat budu, ovšem nikoliv účelově, nýbrž pouhou shodou okolností). Dělat něco jen proto, „aby se dělalo“, mi přijde značně dementní. Nesmyslných hovadin jsem se už nadělal dost, počínaje povinným vystřihováním aktualit na nástěnku v ZŠ a konče pro jiné zcela nepochopitelnými činnostmi (které by vpravdě zaslouženě snesly hodnocení „idiotské“). :)

Život je prostě příliš krátký na to, aby jeden zkusil všechno, a i mezi prováděním pitomostí je třeba pečlivě vybírat. A ze „suchýho února“ kouká asi tolik srandy, jako ze „suchýho z nosu“. ;) :)


Kepler>>> Kdybys nekoukal pořád babuchen do výstřihů, možná bys postřehl, že duben byl „měsíc bezpečnosti“ (fízlů s mikrovlnkami všude jak buchtiček), měsícem knihy byl březen. Tedy tak si to alespoň pamatuji já. ;) :D :D

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Inspirativní je asi tak jako kdysi duben – měsíc knihy. Je ale hezké, že si vybrali nejkratší měsíc v roce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ne. Piju s mírou a to je prokazatelně prospěšné, takže nemám důvod snažit se vynechávat.
Akce se jmenuje Suchej únor, nikoli Suchý únor. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Suchej_%C3%BA­nor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Budu to bojkotovat. 100 dní budu zapíjet Lišku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Jak ten čas letí. Před rokem jsem vložila otázku

„Voda! Vodo, ty jsi život sám.“ Není dobré poslat aspoň na měsíc alkohol k vodě v rámci projektu „Suchej únor“?!

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/voda-vodo-ty-jsi-zivot-sam-neni-dobre-poslat-aspon-na-mesic-alkohol-k-vode-v-racmi-projektu-suchej-unor

Můžete si přečíst, jak na otázku reagovali Kepler, Alliendrone, Drap stejně jako Vy.

--
Neřeším. Ale upřednostňovala bych spíš „Mokrej únor“, protože v únoru podle čínské medicíny vyvíjejí nejvyšší aktivitu ledviny, takže je třeba hodně pít, samozřejmě proplachovat je vodou.

Takže „suchý“ únor bez alkoholu, ale „mokrý“ únor s vodou.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

Koľkí si povedia, že to ignorujú, že je to blbosť, že by sa báli krutej pravdy,že bez alkoholu už ten mesiac nevydržia?Ja sa tam zaraďujem,ale skúsim to, skúsim sa z tade vyradiť

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vůbec ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Je mi to zcela fuk.
Teď pocucávám Veltlínské.
A protože piju s mírou, nepotřebuju sušit na povel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Alliendrone,

krátká paměť. Můžete si přečíst. co jste napsl před rokem :.))

před 1573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

annas>>> JJ, přiznávám, že jsem o termín „suchej únor“ zavadil a to přímo zde na tomto webu loňský rok! Máte pamatováka vážená paní gnerální ředitelko megakorporace Annas Inc. ;) :D :D

Ale stejně se domnívám, že znáte mechanismus „jedním okem tam a druhým ven“ (který u mne běžně nastupuje u takových témat), tudíž mi to v paměti neutkvělo, no. :)

před 1570 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Neyšlo to. Ale sama jsem se musela podívat, co „suchej únor“ znamená a při zadání naskočila moje otázka.

Takže jsem rovněž sklerotik, protože pití neřeším. Snad jen množství vody. :))

Jedině se podívat, jak jste reagoval před rokem, zda jste e změnil názor atd.

před 1569 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kepler,

také se zksute podívat, jak jste reagoval před rokem.

před 1573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Také si vůbec nevzpomínám, že jsem na tu otázku někdy odpovídal.

před 1573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Když jsem rozklikla otázku, řekla jsem si, co je to za blbost.

Ale až jsem se podíval na net, blesklo mě, že jsem se ptala.

Ale je zajímavé někdy se podívat, zda se za rok změní názory.

před 1573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

annas: Měnit názory (ale ne vždy), je důkaz toho, že jsem zase o něco zmoudřeli.
Zajímavé je ovšem to, na co si dobře pamatujeme, a na co jsme jaksi zcela zapomněli.

před 1572 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Podle toho „-ej“ bych řekl, že to není zaměřeno na nás Moraváky …

před 1573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: kurňa, máš pravdu. Když ono to bylo tak dávno, paměť mi už neslouží. A kdy vlastně byl měsíc československo – sovětského přátelství?

před 1574 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Fujky, tak sprostá slova nemám ani já ve slovníku, tudíž nerozumím a nemohu odpovědět. ;) :D :D

před 1570 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek