Hitter

Je trestné si dát na odpovědi.cz jméno Hitler a Obrázek Hitlera/hákové­ho kříže?

Pokud Hitlera neuctívam, Hitler rozhodně není gentleman.

Nejlepší odpověď
Funna

dát si jméno Hitler a k tomu obrázek hákového kříže může být považováno a propagaci nacismu a to je trestný čin…

Další odpovědi
elkon

To může udělat jen vymaštěnec.

Edison

Jsi mě pobavil. To, jestli H. je, nebo není gentleman totiž vůbec nezáleží na tobě, aneb nechceš říct, že pokud bys jej uctíval, tak by gentlemanem byl? 😁

anonym

Spíše se ptám, co bys tím chtěl říct. Profilové obrázky diktátorů vyvolávají (většinou) negativní emoce. Je to minimálně nevhodné, ale to může v podstatě posoudit jen admin. Máme svobodu si vybrat svůj obrázek.

Kryšpín

V demokracii možno cokoliv co není zakázáno viz zákon č. 2/1993 Sb., čl. 17 odst. 2, ovšem je dobré nahlédnout do zák. č. 40/2009 Sb.

Kelt

A co tím dokážeš? Důležité je, zda vydržíš a kam se dostaneš a ne to, jak se jmenuješ, nebo jakou máš přezdívku. Tak proč vybíráš takovou, která symbolizuje někoho, kdo má na rukách krev a mnoho mrtvých. Tvé názory a myšlenky jsou jen tvoje, ale přezdívka by měla být aspoň na morální úrovni.

dudu

Ovlivněn výchovou svého otce, který kvůli svému pobytu v koncentráku fašisty přímo nenáviděl, jsem včera ihned navrhl tvoji otázku k vymazání. K mému údivu ji však admin téměř obratem vrátil do diskuze, takže zřejmě je všechno v pořádku a jsem to já kdo má pokřivený charakter a je předpojatý.

Kryšpín

Hitter, pamětní deska pro pomocné jednotky SS pod vedením gen. Vlasova v Řeporyjích a obdivované elitním starostou městské části rovněž schválené moudrým zastupitelstvem je také povolena.