Avatar uživatele
Hitter

Je trestné si dát na odpovědi.cz jméno Hitler a Obrázek Hitlera/hákové­ho kříže?

Pokud Hitlera neuctívam, Hitler rozhodně není gentleman.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1435 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

dát si jméno Hitler a k tomu obrázek hákového kříže může být považováno a propagaci nacismu a to je trestný čin…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

To může udělat jen vymaštěnec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Jsi mě pobavil. To, jestli H. je, nebo není gentleman totiž vůbec nezáleží na tobě, aneb nechceš říct, že pokud bys jej uctíval, tak by gentlemanem byl? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Spíše se ptám, co bys tím chtěl říct. Profilové obrázky diktátorů vyvolávají (většinou) negativní emoce. Je to minimálně nevhodné, ale to může v podstatě posoudit jen admin. Máme svobodu si vybrat svůj obrázek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

V demokracii možno cokoliv co není zakázáno viz zákon č. 2/1993 Sb., čl. 17 odst. 2, ovšem je dobré nahlédnout do zák. č. 40/2009 Sb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

A co tím dokážeš? Důležité je, zda vydržíš a kam se dostaneš a ne to, jak se jmenuješ, nebo jakou máš přezdívku. Tak proč vybíráš takovou, která symbolizuje někoho, kdo má na rukách krev a mnoho mrtvých. Tvé názory a myšlenky jsou jen tvoje, ale přezdívka by měla být aspoň na morální úrovni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ovlivněn výchovou svého otce, který kvůli svému pobytu v koncentráku fašisty přímo nenáviděl, jsem včera ihned navrhl tvoji otázku k vymazání. K mému údivu ji však admin téměř obratem vrátil do diskuze, takže zřejmě je všechno v pořádku a jsem to já kdo má pokřivený charakter a je předpojatý.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kryšpín

Hitter, pamětní deska pro pomocné jednotky SS pod vedením gen. Vlasova v Řeporyjích a obdivované elitním starostou městské části rovněž schválené moudrým zastupitelstvem je také povolena.

před 1434 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek