v74

Je torturování lidí prostřednictvím radiofrekvenčního vlnění a výzkum mozku na úrovni nervové synapse u nás v ČR a proč?

Mind Human Control… Gang stalking kdy je zacílená osoba torturována prostřednictvím zaměřených radiofrekvenčních paprsků ale nikdo jí nevěří, že nemá psychozu nebo jinou duševní nemoc… Navrhuji téma gang stalking. A cenzura informací v této oblasti, kdy stát sleduje lidi a dělá některým schizofrenii. Odkazy pro mé tvrzení – MK Ultra, Petice za zákaz psychotropních zbraní, výzkum mozku EU na úrovni nervové synapse? Březina

Nejlepší odpověď
Lamalam

Když čtu tvůj výplod, začínám tomu i věřit. Torturování tě těžce poznamenalo.

Další odpovědi
Simiris

Pro Lamalam: Přesně takovou pohotovou odpovědět ze sebe může vyplodit jedině někdo kdo dobře ví o čem je řeč, že? Hlavně zatloukat a dokud se ve velkém jasně neprokáže pravda, dokud se nezačne ozývat moc lidí, tak z obětí dělat magory, schizofreniky. Pak vzít nohy na ramena a ve velkým prchat do Argentiny nebo jiných končin, nebo se sklopenou hlavou čekat na rozsudek

PixiIl

Já vím.o čem je řeč.bohuzel jsem v tomto programu ☹

qlama

Pixill, ta věc tu je reálně a jednoznačně, domnívám se, že to ukazuje k veteránským bezp. složkám, ale spíš na té pouliční úrovni dál nevím ..