Je tohle v Americe snad normalní?

Dostal jsem tento odkaz na youtube od znamýho s textem „pro zajemce o život v USA a odfiltrování těch, kteří jednají pouze v náhlém záchvatu nadšení po Americe“ https://m.you­tube.com/watch?v=cu7SdL5­dSbw děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Skotchko, i osmileté děti se umějí ptát
rozumněji, než někteří zdejší uživatelé.

Na video se nepodívám kvůli limitu FUP, takže se k němu nemohu
vyjádřit. K čemu se ale vyjádřit mohu, je, že nápad použít něco z ranku
„přišlo mi mailem“ se málokdy setká s úspěchem u jiných.

Většinou jde o hrozné ptákoviny. Proto jsem svým známým
(u přátel a členů rodiny to nebylo nutné) zakázala mi podobné
věci posílat. Zkuste to také. Budete mít klid Vy i ti, které byste
snad jinak chtěl podobnými „lahůdkami“ oblažovat.

Další odpovědi
orwell

Nevím, proč tě to udivuje. V Americe je přece normální skoro všechno. A co je normální v Americe, začíná být normální i zde. Já mám zase známého (bývalého kolegu ze zaměstnání), jehož bývalý spolužák žije již drahná léta v USA. Oba udržují občasný kontakt prostřednictvím internetu. Tento občan velké a demokratické země má velký strach ze sledování obsahu jejich komunikace a následků. O některých věcech se přímo odmítá bavit. Před časem byl kdesi uveřejněn text rozhovoru jednoho našeho herce s redaktorem o jeho cestě po USA automobilem. Byl zastaven policistou, který si v podstatě řekl nějakou formou o úplatek. Náš herec projevil jistý nesouhlas s navrženou částkou a tak policista něco slevil a pravil: „A už drž hubu, nebo tady necháš auto!“ Další příběh by byl o jednom motorkáři, který rovněž projížděl částí USA. Byl to drsňák zvyklý dost vydržet a párkrát v minulosti (za tzv. totáče) dostal nakládačku od našich policajtů. Tam ho to ale dost vyvedlo z míry a podle jeho vyprávění – žádná sranda. Někde prý stačí jenom ceknout a jsi připlácnutý na kapotě auta, zdi, či zemi s roztaženýma nohama… a další příběhy by mohly následovat.
Westerny, které my zde bereme jako dost filmově upravenou skutečnost odrážejí v řadě případů tehdejší tvrdou realitu. Aby tenkrát udrželi zločinnost alespoň v přijatelných mezích, nijak se s tím nes..li. Byl li zlosyn polapen, leckdy následovalo přehození provazu přes větev nejbližšího stromu, posazení na koně, smyčka na krk a plácnutí přes zadek (myslím toho koně).
Dá se (zatím) z různých pramenů najít hodně informací o Zemi za velkou louží jak z doby minulé, tak i současné, aby si člověk udělal obrázek, pokud tedy chce.

Kryšpín

Opatrně s Amerikou po velkém hedvábném sametu a bojovném divokém řinčení domorodců klíči, není vhodné Ameriku kritizovat, neb uvádět případná menší negativa, která jsou v každém státě