Altair-AC

Je tohle možné? (Zbytek v popisu)

Podívejte se na toto neuvěřitelné video
https://youtu­.be/bFNpxzwng0Q

No je to možné? Mně to nepřijde moc reálné,ale většina píše,že rusové dělají tolik kliků denně ,že mají takovou sílu v nohách,že to prostě zvládají.

Odpovědi
Drap

Podle mne to je podvod. Potírá to fyzikální zákony.

Kepler

Povedený fake, nic víc.

Mc Merkurion

… to si myslíš, že todle dokáže jen americkej Rambo nebo Walker,Texas Ranger? … je to naprosto normální, v zemi, kde zítra znamená již včera je vše možné, nebo jsi neslyšel, jak rozdojili kozla? …