Altair-AC

Jak docílit toho, co je vidět ve videu níže? Je to vůbec možné?

Je to v tom videu možné? Popřípadě jak toho docílit?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RxkfRSVm1eE

Nejlepší odpověď
briketka10

Jak vidíš, tak možné to je. Ten druhý vytrénovaný cvik zvládl.

Já bych nezdvihla ani tu svou prd++ 😁

Další odpovědi
Kepler

Jestli myslíš to první video po reklamě, nic na tom nevidím. Jsem důchodce s nadváhou a dokážu to taky. Právě jsem si to zkusil, uf. Na tom palci by to bylo asi horší, ale je to jen otázka tréninku.

Arne1

Já bych řekl – kdo umí, ten umí. Kdo neumí – ten čumí. Čumím taky, ale já už mám problém udělat normální klik.

still

Hele to je dobry, uz jsem do toho zapojil dva lidi :D Ja jsem to udelal asi po minute, kolega stejne tak, kolegyne mela problem si lehnout a jeste vetsi se zvednout :D
To hlavni je v prstech a zapesti.