hapiky

Je to skvělé, že USA pošlou na Ukrajinu další protiletadlové systémy a drony? Slíbil Biden.

https://www.no­vinky.cz/valka-na-ukrajine/clanek/usa-poslou-na-ukrajinu-dalsi-protiletadlove-systemy-a-drony-slibil-biden-40390660

Nejlepší odpověď
da ny

Možná, pro Vás. Mně je to fuk. ;)
A jak zní Vaše otázka? Uspokojujete zde konstatováním, své ego, snad?

Pro americký kapitál určitě. Ten se „napakuje“. Zbrojaři také, ze státní kasy.
Konečně i udyndali Němce https://newsbox­.cz/zpravy/ne­mecko-umozni-slovinsku-dodat-tezke-zbrane-na-ukrajinu-ydwv4uq5
ale o ruský plyn nepřijdou, ten mají zajištěný (dokud ho budou potřebovat a nejen oni. Něco asi pošlo i oficiálně (naše TV zprávy).
Válka se jen protáhne, bude více obětí a zničených míst/měst. Nabuzený Volodymyr bude chtít víc a víc (zbraní, peněz). Západní firmy budou mít práci, nejen pro stavaře (zaplatí to asi EU… i amíkům :)).
Východní UA republiky s největší pravděpodobností bude muset „obětovat/vrátit“. Jen se to za cenu krve protáhne……

Jeden z pacientů, nám dnes řekl: „Dnes chápu a oceňuji chování E. Beneše. Kdyby nás tehdy nahnal do války hned, tak se tu dnes spolu nebavíme….“.

Další odpovědi
Kryšpín

Samozřejmě poněvadž kšeft je kšeft ovšem záleží zda je to zdarma anebo bude UA cálovat.

Drap

Jak pro koho. Pro USA u
rčitě, poplynou jim zisky. Evropa na tom bude asi o něco hůře. Ta to zřejmě zaplatí. Tím se také bude dále natahovat válka na Ukrajině a některým z toho poplynou další zisky. Ovšem my do této kategorie spadat nebudeme.

Ametyst

To je přece úplně nejlepší, vozit kanystry s benzínem do místa požáru. Dirigovat to z bezpečného místa je úplně nejlepší.

_Bůh_

Kryšpín na něčem jede, netuším jak je darování kšeftem.
USA posílají zdarma, turecké Bayraktary nakupuje Ukrajina s 30% slevou.

df

A chceš jenom vědět kolik lidí sdílí tvé nadšení, nebo jen chceš oznámit, že je to skvělé, že USA pošlou na Ukrajinu další protiletadlové systémy a drony?

led

Hurá, zase sa ktosi nabalí na smrti iného.
Aká krásna myšlienka
„My vyrábame, zbrane, ktoré použijete k získaniu závislosti na nás zničením našich súperov. A naši ľudia budú mať prácu a zisk. Neplačte nad stratami, boj si žiada obete, dostanete omrvinku z nášho chleba, aj slzu vyroníme nad vašou bolesťou“
Je to skutočne geniálna myšlienka obalená ľúbozvučnými frázami. Je to skvelé! Veď to sľúbil Biden!

Videli ste niekedy konkurenčnú realitu v malom?
Máte naozaj bežnú otázku jednostranne zameraného človeka, ktorý ani nechce inú odpoveď, než tú svoju sebou vopred určenú odpoveď na svoju otázku.
Človeče, hapiky, otvorte oči a vylezte už z toho Kráľovstva krivých zrkadiel!

hapiky

Ametyst: Je to poblouznění, nebo na zasmátí?

Dochy

Ametyst: Bylo by lepší nechat Ukrajinu vystřílet? Tedy pardon… Humánně denacifikovat?

hapiky

da ny: Docela běžná otázka. Co nechápete?