Bídný červ

Je to projev autismu?

Práce studenta střední školy maturitní obor 4 ročník. Jako výchovného poradce mě velmi zajímá zda jde o bipolární poruchu autistického spektra nebo o přetížení srdeční rudé kosti.

V případě prokázání autismu jsme shopni provést protokol odsun do klece, návrat nežádoucí.

Děkuji za odpověď.
Váš osvícený pedagog Phdr.Mgr. Gustav Konópek.

Odpovědi
Drap

Je ro projev nezralosti a neznalosti. Je to nesmyslné. Žádný z ptáků, který loví jiné ptáky se u nás neloví a ani nepoužívá k jídlu.

zjentek

😂… Dóst hustý!

zjentek

Drape, nechtěl 's napsat se u nás nepřijímá jako potrava?