Rokio

Kterou poruchu mám za ohavný skutek, že nedokážu pochopit, že Az papír je nejlepší?

Ve světě je určitě spousta konkurence. Jak je možné, že zrovna Az papír je úplně nejlepší?! Není to jen reklama?

Přemýšlím už o tom deset minut a stále to nechápu.

Nechci se ale vyšetřit u doktora Hause, protože by mě určitě dostal do blázince. Je to psychopat. Můj psychiatr takový není a určitě to pochopí.

Je tohle projev autismu, psychózy, nebo úplně té nejtvrdší schizofrenie?

Nejlepší odpověď
Filip84

je to projev jiné dignózy

Autismu určitě ne:

  1. Za tři dny bude ouplněk, a Ty jsi meteosensitivní, to jsem dávno poznal.
  2. Bereš ty „prášky na hlavu“, co máš brát, a jak máš brát? Jestli ano, tak zajdi za psychiatrem, že Ti to nezabírá.
  3. Najdi si, konečně, psychologa a zapracuj na svém sebevědomí. Ty si ani nedokážeš představit, kam až sahá problém s nízkým sebevědomím.

Další odpovědi
elkon

jiný názor

Zase otravuješ s kravinami? To nemáš nic lepšího na práci?

Porkman

není to porucha, ale není to OK (v normě)

Rokio

elkon: Ano, v práci jsem udělal krabici navíc.