ReHu

Je to náhoda, že jsou tu 2, kteří teď pokládají podobně slaboduché otázky?

Nejlepší odpověď
Drap

Občas se to tady takhle vyskytuje. Vysvětlení je dvojí
A/ jeden slaboduchý který si chce nahrávat body tím, že je 2× přihlášen.
B /Slaboduší dva s obdobnými úmysly

Další odpovědi
WeeBear

Zrovna teď mě to napadlo..

.. Vůbec bych se ale nedivila, kdyby to vše byl přelud, jsem špatně vyspaná, drbu se se seminární prací, které nerozumím a mám všeho plné kecky. Vidinám bych se už nedivila. 😁

led

Asi sú tu naozaj dvaja
On a jeho priateľ Alter ego

zl@tk@

Já se jen chci zeptat proč to lidi dělají? To mají málo starostí sami se sebou?

terry

Proč to dělají? Asi si myslí,že jsou vtipní.