anonym :D

Je to důvod, proč jsem ve friendzone?

Zdravím! Půl roku se znám s jednou holku a celkem bych s ní chtěl do vztahu. Nicméně mám pocit, že jsem uvízl ve friendzone a teď budu muset zamakat na flirtování. Myslíte si, že by důvodem pro friendzone mohlo být to, že jsem zapomínal lichotit, dotýkat se jí, měl jsem s ní moc dlouhé schůzky a měl jsem na ní moc času?

Odpovědi
Marty Koller

Asi náhoda jsi na tom úplně stejně jako já, zkus jí poslat nějaké milostné dopisy buď k ní milý a pomáhej jí

Emefej

„uvízl ve friendzone“, to mě dostalo! My jsme tomu za mlada říkali „nedala mi“.

seraphico

😄👍