hapiky

Je deprimující, či jen smůla, že po stížnosti manželky je třeba rozšířit garážová vrata, když nelze do nich vjet?

Samozřejmě běžným autem.

Je to deprimující, či jen smůla, když musíte rozšířit garážová vrata po stížnosti manželky, že je nemožné do ni vjet?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Asi takhle – pokud máš svého miláčka opravdu rád (ať již plechového nebo toho z masa a kostí či dokonce oba dva, pokud jsi „šťastný muž“), tak to bez řečí uděláš. ;) :D :D

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jako džentlmen ji nechám zaparkovat před garáží se slovy: „mám tam binec, raději tam nelez!“ ať může pohodlně vystoupit >>> a nejni potřeba nic rozšiřovat …

nyjono

Ani deprimující ani smůla.
Kdyby byl manžel co k čemu, tak udělá vjezd dostatečně široký hned a je to v pohodě.

zjentek

Tady jeden nejmenovaný pán v sousedství (majitel a trenér hokej. klubů) garáž na „popud drahé polovičky“ rozšiřuje, co tady postavil a je to taková „never ending“ stavba, tak ať neskončíš obdobně. Ale divné, jak tu „pravnučku“ (nebo co to k němu je) poslouchá.

aliendrone

Mc Merkurion>>> Vidím, že nejen Kepler a zjentek je zde ZKUŠENÝ MANIPULÁTOR s vééélkou životní praxí! ;) :D :D

hapiky

nyjono: No, ono šlo o 26 let starou garáž, doposud celkem intenzívně „řidičemi“ využívanou.

Gonfaloniér

Ženy nemají prostorové vidění a na geometrii. Tak jim to nesmíš mít za zlé. Vše vidí ve své vlastní perspektivě (zkresleně). :D

Gonfaloniér

*na geometrii a 3D svět jsou celkově slabší. :D

aliendrone

Gonfaloniér>>> A v této souvislosti je OPRAVDU ZVLÁŠTNÍ, že při vrhání předmětů (výhradně!) proti tobě mají doslova neuvěřitelně vysoké skóre/procento zásahů. To snad na to mají nějaké tajné praktické školení nebo co. ;) :D :D

Ještě podivnější na tom ale je, že pokud NEJDE o úmysl zasáhnout, tedy např. házení klíčů z okna, tak sichr se trefí do kanálu, který 10m dále od tebe. ;) :D :D

Gonfaloniér

Tak tohle je zase jejich parkteta. V tom vynikají. :D