venkovan

Je správný tento postup na zahájení přeměny kapra na štědrovečerní večeři?

Abychom kapra bezbolestne umrtvili, do vany kde se plácá nalijeme dostatek rumu (v poměru k vodě 1:1). Co v poslední lahvi zbyde, nalije celá rodina do sebe na počet krásného kapřího života.
Mám pocit, že pro mnohé útlocitné je to dobrý metoda.
Doplňuji:
Pro tom004: kde to děláme to neřeknu. už takhle stojí zástupy lidí před dveřmi a čichají u klíčové dírky.
A ještě jsme neřešili co s tím co zůstane ve vaně po narkotizaci kapra.
No když není manželka doma, tak tam zpravidla najdu nějakou jinou rybu. Totálně vysmátou, vyšplouchanou a nemá ani spodní prádlo. No taky kdo by taky do vany lezl oblečen

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to postup zřejmě zcela standartní, ale myslím, že může být celkem příjemný.

Další odpovědi
tom004

Kde to tak děláte,tu první fázi,myslím to koupání,bych zvládl s tím kaprem,potom bych se připojil k dopíjení té láhve. :)) Ale jinak,slušný začátek štědrovečerní hostiny.
Doplňuji:
Já jsem si myslel,že to neprojde. A to co zůstane ve vaně,bych zkusil stočit a nechal patentovat jako „kaprovici“. Kdo,ví,třeba se chytne. :))

anonym

Proč tolik šetřit rumem? Nebudˇ lakota a změň poměr ve prospěch rumu!

SonsyMite

To je chytré! Příští rok zkusím.

kapka

Nějak mám, venkovane,z Vaší otázky pocit, že na kapra mnoho rumu nezbylo… 😁