hapiky

Je slabá vůle největší překážkou ve zvládání emocí?

Nejlepší odpověď
Kelt

Někdy je dobré nechat prostor pro emoci. Když mužstvo vstřelí branku, tak diváci vyskočí a jásají. Jak by to vypadalo, kdyby se ani neozvali. To by se hráčům špatně hrálo. Vyznat lásku partnerce, ocenit někoho, dát do toho trochu srdce, to utužuje vztahy, mezi lidmi, mezi muzikanty a publikem. Emoce jsou projevem, naším vnitřním projevem na danou věc. Je to naše komunikace. Emoce by se neměly potlačovat. Bohužel se naše společnost dívá na lidi, kteří projevují emoce, negativně.Odsuzuje je. Smích upevňuje zdraví, pláčem se dostávají z těla toxiny. Ne nadarmo se říká veselá mysl , půl zdraví. A je důležité si uvědomit, že si mohu emoci vytvořit svým chováním, stravou a jednáním. Takže ne slabá vůle, ale málo informací.

Další odpovědi
Kepler

Spíše než vůlí bych to nazval mírou sebeovládání. Existuje spousta choleriků disponujících nevšední vůlí jít za svým cílem. Nebo naopak jsou flegmatici, kterým je všechno šumafuk, své emoce nedávají najevo a mají slabou vůli cokoliv změnit.