Je Škoda 136 Cabrio vzácnost?

Zajímalo by mě, jestli je pravda, že je Škoda 136 Cabrio vzácnost s obrovskou sběratelskou cenovou hodnotou. Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Pokud vím, sériově se nikdy nevyráběla. Vzhledem k tomu, že výchozí model byl jeden z největších šuntů, co se kdy u nás vyráběl (BAZ Bratislava, neboli Škoda Slov), tak asi moc velkou sběratelskou cenu nemá. Navíc i s ubohým výkonem motoru i na svou dobu. Je to počin fandy a vypadá moc hezky.

autacek

https://www.ga­raz.cz/magazin/his­torie/3002684-test-skoda-136-rapid-ldd-cabrio-skalpovany-cech

Pro Brity levný vůz na přestavbu, hádám, že sběratelskou hodnotu má asi vyšší než Rapid originál.

dubraro

Vzácnost to je, sběratelskou hodnotu si nedovedu představit.